Pomóż nam podarować dzieciom uśmiech i przyłącz się do III edycji

Rodzina Zdrowia Dzieciom

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w trzeciej edycji akcji „Rodzina Zdrowia Dzieciom”, która rusza już 14 maja 2018 roku. Podobnie jak w przypadku II edycji akcji wraz z Fundacją Niebieskie Serce wspieramy projekt „4 kąty – uśmiech PIĄTY”.

 

Celem akcji jest przekazanie przez spółkę Silesian Pharma części przychodów ze sprzedaży produktów marki Rodzina Zdrowia.

 

Mechanizm działania akcji jest bardzo prosty. Wystarczy w aptekach uczestniczących w Akcji kupić jeden z produktów marki Rodzina Zdrowia.

 

Część zysku ze sprzedaży suplementów diety spółka Silesian Pharma przekaże Fundacji Niebieskie Serce. Zebrane dzięki Państwa pomocy środki zostaną przeznaczone na remont pomieszczeń Środowiskowego Domu Samopomocy w Jaworznie.

 

W akcji biorą udział apteki zlokalizowane na terenie całego kraju, które oznaczone są materiałami akcji „Rodzina Zdrowia Dzieciom”.

 

Wszystkie osoby, chcące wesprzeć akcję Rodzina Zdrowia Dzieciom i tym razem spełnić marzenia podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy, zachęcamy do zakupów produktów marki Rodzina Zdrowia.

 

Regulamin akcji dostepny jest tutaj.

Akcja trwa do 30 czerwca 2018 r.

 

 

 

 

Fundacja Niebieskie Serce i projekt "4 kąty – uśmiech PIĄTY"

 

W ramach realizacji projektu spotkaliśmy się z kilkoma placówkami socjalno-wychowawczymi z regionu Śląska, spośród których wybraliśmy jedną – kierując się poniższymi kryteriami:

  • potrzeby ze strony placówki lub dzieci możliwe do zrealizowania poprzez wolontariuszy,
  • dobra współpraca z dyrekcją placówki,
  • realne możliwości Fundacji w zakresie realizacji pomocy,
  • finansowy zakres pomocy do 10 000 zł

Środowiskowy Dom Samopomocy im. Władysława Lichtańskiego funkcjonuje od 2001 roku. Celem ogólnym funkcjonowania Środowiskowego Domu Samopomocy w Jaworznie jest świadczenie dziennych usług w zakresie wsparcia terapeutycznego osób wykazujących inne przewlekłe zaburzenia czynności psychicznych.

 

Mamy ogromną nadzieje, że kolejna akcja, którą zainicjowaliśmy w ramach projektu 4 kąty – uśmiech PIĄTY ponownie zakończy się sukcesem.

 

Więcej infromacji na temat Fundacji Niebieskie Serce znajdziecie Państwo na stronie Fundacji www.niebieskieserce.pl.