Pomóż nam podarować dzieciom uśmiech i przyłącz się do IV edycji

Rodzina Zdrowia Dzieciom

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w czwartej edycji akcji „Rodzina Zdrowia Dzieciom”, która rusza już 1 listopada 2018 roku. Podobnie jak w przypadku II i III edycji, kolejna akcja prowadzona jest wraz z Fundacją Niebieskie Serce. 

 

Celem akcji jest przekazanie przez spółkę Silesian Pharma części przychodów ze sprzedaży produktów marki Rodzina Zdrowia.

 

Mechanizm działania akcji jest bardzo prosty. Wystarczy w aptekach uczestniczących w Akcji kupić jeden z produktów marki Rodzina Zdrowia.

 

Część zysku ze sprzedaży suplementów diety spółka Silesian Pharma przekaże Fundacji Niebieskie Serce. Zebrane dzięki Państwa pomocy środki zostaną przeznaczone na bieżące potrzeby podopiecznych Domu Dziecka im. Janusza Korczaka w Krasnem.

 

W akcji biorą udział apteki zlokalizowane na terenie całego kraju, które oznaczone są materiałami akcji „Rodzina Zdrowia Dzieciom”.

 

Wszystkie osoby, chcące wesprzeć akcję Rodzina Zdrowia Dzieciom i tym razem spełnić marzenia podopiecznych Domu Dziecka w Krasnem, zachęcamy do zakupów produktów marki Rodzina Zdrowia.

 

Regulamin akcji dostepny jest tutaj.

Akcja trwa do 15 grudnia 2018 r.