FINAŁ II edycji akcji Rodzina Zdrowia Dzieciom

Szanowni Państwo, z przyjemnością informujemy, że w dniu 15 grudnia 2017 r., z ogromnym sukcesem zakończyliśmy trwającą sześć tygodni drugą edycję akcji „Rodzina Zdrowia Dzieciom”. W akcji wzięły udział apteki zlokalizowane na terenie całego kraju. II edycja akcji pomimo którszego okresu trwania pozwliła na zebranie jeszce większej kwoty!

 

Celem akcji było przekazanie przez spółkę Silesian Pharma części przychodów ze sprzedaży produktów marki Rodzina Zdrowia. Tym razem wraz z Fundacją Niebieskie Serce wsparlismy projekt „4 kąty – uśmiech PIĄTY”.

 

Część zysku ze sprzedaży suplementów diety spółka Silesian Pharma przekazała Fundacji Niebieskie Serce. Zebrane dzięki Państwa pomocy środki zostaną przeznaczone na remont pomieszczeń podopiecznych domu dziecka Stanica.

 

Dzięki Państwa zyczliwości udało nam się zebrać kwotę w wysokości:

 

                                 20.636,55 zł

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które wsparły naszą akcję „Rodzina Zdrowia Dzieciom” i tym samym przyczyniły się do poprawy jakości życia podopiecznych domu dziecka "Stanica" w Katowicach.

Liczymy, że planowane przez nas w przyszłości akcje również spotkają się z Państwa aprobatą i po raz kolejny będziemy mogli podziękować Państwu za bezineresowną pomoc i życzliwosc.

Jednocześnie serdecznie zapraszamy do dalszych zakupów produktów marki Rodzina Zdrowia.

 

DZIĘKUJEMY!

 

 

 

 

Fundacja Niebieskie Serce i projekt "4 kąty – uśmiech PIĄTY"

 

W ramach realizacji projektu spotkaliśmy się z kilkoma placówkami socjalno-wychowawczymi z regionu Śląska, spośród których wybraliśmy jedną – kierując się poniższymi kryteriami:

  • potrzeby ze strony placówki lub dzieci możliwe do zrealizowania poprzez wolontariuszy,
  • dobra współpraca z dyrekcją placówki,
  • realne możliwości Fundacji w zakresie realizacji pomocy,
  • finansowy zakres pomocy do 10 000 zł

Dom Dziecka Stanica organizuje pomoc dla wszystkich dzieci z regionu – podczas naszej ostatniej wizyty w ośrodku przebywało 38 dzieci, w wieku od 7. miesiąca do 17. roku życia. Postanowiliśmy w pierwszej kolejności spełnić marzenia kilku dziewczynek o bardziej przytulnym pokoju, który byłby namiastką domu – aby dziewczynki mogły się rozwijać i miały szasnę na normalny start w życiu. W dalszej kolejności chcemy zmierzyć się z codziennymi problemami wychowanków placówki i w ramach projektu objąć dzieci pomocą psychologa oraz psychoterapeuty. Na chwilę obecną szukamy darczyńców i sponsorów do realizacji pomocy.

 

Mamy ogromną nadzieje, że pierwsza akcja, którą zainicjowaliśmy w ramach projektu 4 kąty – uśmiech PIĄTY zakończy się sukcesem i w przyszłości otworzy cykliczny program pomocy dla dzieci.

 

Więcej infromacji na temat Fundacji Niebieskie Serce znajdziecie Państwo na stronie Fundacji www.niebieskieserce.pl.