Zachęcamy do zapoznania się produktami pierwszego wyboru naszych nowych marek: 

 

                                                                                    

Apteczka ABC - to szeroka gama wysokiej jakości produktów, które powinny znaleźć się w każdej domowej apteczce. W ofercie Apteczki ABC znajdują się m.in. rękawice, woda utleniona, wata, różne rodzaje oraz wymiary gaz i kompresów, opaski dziane i elastyczne, a także strzykawki. Produkty zostały starannie dobrane na podstawie analizy potrzeb pacjentów, są bardzo dobrej jakości, zarówno pod względem składu, jak i kontroli procesu produkcji, a także mają niska cenę.

Twoja Tania Apteczka - produkty dostępne pod marką TTA to wykonane z wysokiej jakości materiałów pojemniki na mocz oraz kał. Podobnie jak pozostałe produkty oferowane przez Silesian Pharma, Twoja Tania Apteczka oferuje asortyment bardzo dobrej jakości, zarówno pod względem składu, jak i kontroli procesu produkcji oraz w niskiej cenie.

Owoce ogrodów - to marka, która powstała z myślą o stworzeniu środków spożywczych w niskiej cenie przy jednoczesnym zachowaniu dobrej jakości oferowanych produktów. Marka Owoce ogrodów w swojej ofercie posiada syrop o pysznym malinowym smaku, wspaniałym kolorze oraz aromacie.