Silesian Pharma Sp. z o. o.

Silesian Pharma Sp. z o.o. to producent marki Rodzina Zdrowia, a także spółka należąca do Grupy Farmacol, drugiej największej hurtowni farmaceutycznej w Polsce. Rodzina Zdrowia to nowa seria produktów dostępnych w aptekach i przeznaczonych dla całej rodziny. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy zdobytej przez lata działalności Grupy Farmacol, Silesian Pharma przygotowała i wprowadziła na rynek produkty o wysokiej jakości, często poszukiwane przez pacjentów, a przy tym z zachowaniem atrakcyjnych cen.

Jakość i bezpieczeństwo produktów: nowoczesne produkty Rodziny Zdrowia cechują się wysoką jakością, zarówno pod względem składu, jak i kontroli procesu produkcji. Skład produktów został starannie dobrany na podstawie analizy potrzeb pacjentów oraz w wyniku prac specjalnie w tym celu powołanej Rady Farmaceutycznej, składającej się z doktorów i magistrów farmacji z wieloletnim doświadczeniem. Wysoka jakość produktów Rodziny Zdrowia jest porównywalna z liderami kategorii produktowych.

Potrzeby pacjentów: które zostały szczegółowo zbadane dla poszczególnych produktów. Preparaty te należą do kategorii często poszukiwanych przez pacjentów.

W swoim portfolio Silesian Pharma Sp. z o.o. posiada obecnie produkty z różnych kategorii. Są to:

Produkty marki Rodzina Zdrowia:

Produkty marki Sensolium:

Produkty marki Apteczka ABC:

Produkty marki Twoja Tania Apteczka:

Produkty marki Owoce ogrodów: