gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-41484252-5');

Scandi dla wsparcia małego i dużego gardła

Dla dzieci i dorosłych

Wyroby medyczne Scandi stosuje się w celu odpowiedniej ochrony i nawilżenia błony śluzowej jamy ustnej i gardła. Zawierają w składzie wyciąg z porostu islandzkiego. W ofercie dostępny jest syrop i spraye do gardła.

Scandi syrop stosuje się w celu odpowiedniej ochrony i nawilżenia błony śluzowej jamy ustnej i gardła. Wyrób powlekając i nawilżając błony śluzowe jamy ustnej i gardła, łagodzi odczucie suchości, pieczenia, bólu gardła, zwłaszcza w czasie przełykania. Łagodzi również objawy suchego kaszlu i chrypki.

Ochrona i nawilżenie błony śluzowej jamy ustnej i gardła, łagodzenie objawów kaszlu i chrypki.

Dla dorosłych i dzieci powyżej 1. roku życia

Scandi NanoSpray to wyrób medyczny w postaci sprayu do jamy ustnej i gardła. Dzięki zawartości wyciągu z porostu islandzkiego powleka błonę śluzową gardła ochronnym filmem zabezpieczając ją przed wpływem szkodliwych czynników chorobotwórczych oraz gwarantując odpowiedni poziom nawilżenia.

Wyrób łagodzi podrażnienia gardła objawiające się pieczeniem, uczuciem suchości, bólem i trudnościami w przełykaniu, które towarzyszą stanom zapalnym. Dodatkowy składnik jakim jest srebro koloidalne zapobiega rozwojowi drobnoustrojów. Jednym z mechanizmów działania srebra jest dezaktywacja enzymu, którego jednokomórkowe organizmy używają w metabolizmie tlenowym. W wyniku tego chorobotwórcze mikroorganizmy obumierają.

Dla dorosłych i dzieci powyżej 6. roku życia.

Scandi HydroSpray to wyrób medyczny w postaci sprayu do gardła o właściwościach powlekających błonę śluzową jamy ustnej i gardła. Wyrób tworzy ochronny film, zmniejszając tym samym podatność na drażniące działanie czynników zewnętrznych, jak bakterie i wirusy.

W składzie wyrobu medycznego znajdują się ekstrakty pochodzenia naturalnego: z porostu islandzkiego oraz prawoślazu. Ekstrakty te zawierają liczne substancje śluzowe powlekające jamę ustną i gardło, które ograniczają ból gardła i odruch kaszlu poprzez chronienie i osłanianie zakończeń nerwów czuciowych.

SCANDI HydroSpray chroni gardło, nawilża i łagodzi wysuszoną błonę śluzową, wpływa pozytywnie na łagodzenie dolegliwości jak chrypka i suchy kaszel.

Dla dorosłych i dzieci powyżej 1. roku życia.